انفجار خودرو در جاده اندیمشک – اهواز، ۴ کشته و مصدوم بر جای گذاشت

عصر جنوب – asrejonoob.ir: حادثه تصادف بین ۲ دستگاه سواری پیکان و پراید در جاده سراسری اندیمشک – اهواز یک کشته و سه مصدوم بر جای گذاشت.

رییس فوریت های پزشکی ۱۱۵ شهرستان شوش عصر چهارشنبه به ایرنا گفت:در این حادثه خودروی سواری پراید از پشت با پیکان برخورد کرد که بر اثر آن مخزن گاز خودروی پیکان منفجر شده و آتش گرفت.
رضا معمارزاده افزود:شعله ور شدن سواری پیکان در این حادثه منجر به مصدوم شدن سه سرنشین آن و مرگ یک جوان ۲۰ ساله در میان شعله های آتش شد.

۸۲۰۶۲۱۱۱-۷۰۷۰۰۸۸۳
وی اظهار کرد:این تصادف ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه عصر چهارشنبه در جاده اندیمشک به شوش و در فاصله ۲ کیلومتری شهر شوش رخ داد.
معمارزاده حال ۲ تن از مصدومان این حادثه که هر ۲ زن می باشند بر اثر شدت سوختگی وخیم گزارش کرد و گفت:این ۲ مصدوم به وسیله ۲ دستگاه آمبولانس به اهواز منتقل شدند.

۸۲۰۶۲۱۱۱-۷۰۷۰۰۸۸۳
برخی شاهدان حادثه علت این تصادف را وجود سرعت گیر در محدوده روستای عمله سیف در ۲ کیلومتری شهر شوش عنوان کرده و به خبرنگار ایرنا گفتند:کاهش ناگهانی سرعت خودرو برای عبور از سرعت گیرها در این جاده سراسری و ترانزیتی تاکنون حوادث خونباری را رقم زده است.
چگونگی وقوع این حادثه از سوی پلیس راه در دست بررسی است.
جاده اندیمشک – شوش – اهواز به طول ۱۵۰ کیلومتر از جاده های ترافیکی شمال استان خوزستان می باشد.

۸۲۰۶۲۱۱۱-۷۰۷۰۰۸۸۵

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • واقعا آمار تصادفات جاده ای در ایران بسیار بالاست.فرهنگ غلط.غیر استاندارد بودن جاده هاو بی کیفیت بودن خودروهای ساخت داخل از عوامل مهم در این مورد است.