احتمال افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش ۱۴ درصدی حقوق کارمندان مورد رضایت نمایندگان مجلس نیست و پیشنهاد نمایندگان حدود ۲۰ درصد است.
سید شکرخدا موسوی ظهر امروز در شورای اداری شهرستان اهواز گفت: برخی نارسایی‌ها در استان به کمبود اعتبار بازنمی‌گردد و با درایت و تدبیر می‌توان مشکلات را حل کرد.

وی با بیان اینکه امروزه مسئولان استانی باید با درایت و هوشیاری مسائل را پیگیری و حل کنند، عنوان کرد: بسیاری از پروژه‌ها با وجود اعتبارات زیاد تنها پول گرفتند و این پول را از بین بردند.

موسوی خاطرتشان کرد: حدود ۵۰ درصد از اعتبارات در نظر گرفته شده در روند اجرایی شدن پروژه هزینه نمی‌شود و باید به دنبال پاسخی برای این مسئله باشیم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، حل مشکلات استان را در گرو از بین رفتن نگاه‌های حزبی و قومی دانست و افزود: در صورتی که مسئولان استانی فعالیت‌های خود را بدون نگاه‌های حزبی و صنفی انجام دهند بدون شک بسیاری از مشکلات خوزستان حل می‌شود.

وی افزود: بانک‌ها در استان ظالمانه به مردم می‌تازند و متاسفانه تسهیلات قرض‌الحسنه دیگر در هیچ کدام از بانک‌های سراسر کشور ارائه نمی‌شود.

موسوی عنوان کرد: امسال تغییری در روند بررسی بودجه ایجاد شده و برخی از طرح‌های ارائه شده به مجلس مانند طرح تحول نظام سلامت به صورت دائمی تصویب شده‌‌اند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: افزایش ۱۴ درصدی حقوق کارمندان مورد رضایت نمایندگان مجلس نیست و پیشنهاد نمایندگان حدود ۲۰ درصد است که سه هفته دیگر به مجلس ارائه خواهد شد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.