پیگیری رد سارقان حرفه‌ای منزل در سایت فروش آنلاین

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری دو سارق حرفه‌ای منزل که از طریق سایت دیوار اقدام به فروش اموال سرقتی می‌کردند، خبر داد.

سردار حیدر عباس‌زاده اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در برخی مناطق شرق اهواز، ماموران انتظامی کلانتری ۲۳ شهرستان اهواز با رصد اطلاعاتی متوجه شدند که اموال سرقتی در سایت دیوار در حال فروش است، از این رو موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس با اقدامات تخصصی دو سارق و یک مالخر در خصوص سرقت های به وقوع پیوسته را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات منسجم در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
عباس‌زاده بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۸ دستگاه تلویزیون، ۲۶ دستگاه گیرنده دیجیتال، سه دستگاه ضبط صوت و دو پمپ آب سرقتی کشف شد.
فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: متهمان در تحقیقات به عمل آمده به ۳۰ فقره سرقت منزل اعتراف و به مرجع قضائی تحویل داده شدند.
وی عنوان کرد: شهروندان هنگام خرید از سایت‌های فروش کالا و نیازمندی‌های آنلاین به قیمت‌های پایین‌تر از عرف بازار باید مشکوک شوند و علاوه بر درخواست مدارک هویتی، هوشیاری و دقت لازم داشته باشند.
مطالب پیشنهادی