پرسپولیس در گرمای اهواز فولاد را ذوب کرد + حاشیه بازی

در ادامه هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران فولاد خوزستان از ساعت ۱۹:۰۵ در ورزشگاه غدیر اهواز میزبان پرسپولیس تهران بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

در آغاز بازی دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند و سعی داشتند با استفاده از اشتباه‌های حریف روی دروازه‌ها خطرآفرین شوند. البته حملات فولادی‌ها کمی زهردارتر به نظر می‌رسید.

روی یکی از همین فرصت‌ها که در دقیقه ۳۰ برای فولادی‌ها به دست آمد روی ارسالی که از سمت چپ محوطه جریمه پرسپولیس انجام شد با اشتباه سوشا مکانی، ساسان انصاری فرصت خوبی برای باز کردن دروازه پرسپولیس به دست آورد اما ضربه او را رامین رضاییان برگرداند.

در آغاز نیمه دوم بازی به مراتب هجومی‌تری را از شاگردان برانکو شاهد بودیم. پرسپولیسی‌ها که دوست نداشتند در این دیدار امتیاز از دست بدهند،‌ با طراحی حملاتی، دروازه فولاد را تهدید کردند و در نهایت توانستند روی هنرنمایی مهدی طارمی دو بار دروازه فولاد را باز کنند.

در دقیقه ۴۹ روی حرکت خوبی که مهدی طارمی درون محوطه جریمه انجام داد مدافعان فولاد با خطا او را متوقف کردند و داور نیز نقطه پنالتی را نشان داد اما رامین رضاییان که قصد داشت با استفاده از این ضربه پنالتی نخستین گلش برای پرسپولیس را به ثمر برساند در این امر ناکام بود و ضربه او را سلیمی به زیبایی مهار کرد.

این پایان کار نبود و یک دقیقه بعد روی ارسال هادی نوروزی که از روی نقطه کرنر انجام شد درون شلوغی محوطه جریمه مهدی طارمی با یک ضربه زیبا نخستین گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

در ادامه در دقیقه ۵۶ پرسپولیسی‌ها حمله دیگری را روی دروازه فولاد ترتیب دادند اما ضربه امید عالیشاه به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و در ادامه مهدی طارمی با استفاده از توپ برگشتی دومین گل خودش و پرسپولیس را وارد دروازه فولاد کرد.

در ادامه بازی فولادی‌ها که به عنوان میزبان نتیجه را واگذار کرده بودند، سعی داشتند با فشار روی دروازه پرسپولیس نتیجه بازی را تغییر دهند اما هوشیاری مدافعان پرسپولیس مانع از باز شدن دروازه آن‌ها شد.

پرسپولیس در این دیدار با ترکیب سوشا مکانی، فرشاد احمدزاده، مایکل اومانا، علیرضا نورمحمدی، بابک حاتمی، احمد نوراللهی، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه و مهدی طارمی و هادی نوروزی به میدان رفت.

فولاد خوزستان نیز با ترکیب علی سلیمی،‌ لئوناردو مساریچ، بهمن کامل (دقیقه ۱۲ مهدی بدرلو)، یوسف وکیا، امید خالدی، ماتیاس چاگو، هادی حبیبی نژاد، اسماعیل شریفات، ساسان انصاری، حسین ابراهیمی و حسین مالکی بازی را آغاز کرد.

 

کنفرانس خبری برانکو به دلیل درگیری هواداران لغو شد!

در پایان این مسابقه، هوادارن ناراضی فولاد خوزستان اعتراضات زیادی انجام دادند تا جایی که شیشه درب ورودی جایگاه ویژه ورزشگاه را شکستند.
در حالی که پس از پایان بازی فولاد خوزستان و پرسپولیس همه در انتظار سرمربیان دو تیم در سالن نشست خبری بودند اما هواداران منتسب به باشگاه فولاد خوزستان که از نتیجه کسب شده ناراحت بودند، با حضور در محل نشست خبری شیشه‌های سالن را شکستند و باعث ایجاد بی‌نظمی در سالن کنفرانس شدند.

۱۴۳۷۸۲۲۸۸۸۷۳۲_ALI HOVEYSI (1)

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.