جزئیات ناپدید شدن پزشک بیمارستان اهواز

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: رییس پلیس آگاهی خوزستان از ادامه تلاش پلیس استان​های خوزستان و فارس برای یافتن ردی از رزیدنت ناپدید شده بیمارستان رازی اهواز خبر داد.
سرهنگ حفیظ‌ الله خواجوی در گفت​وگو با ایسنا، اظهار کرد: پس از آگاهی از ناپدید شدن خانم پزشک جوان بیمارستان رازی، تحقیقات به طور گسترده توسط پلیس استان خوزستان آغاز شد ولی تاکنون هیچ اثری از این رزیدنت یافت نشده است.

وی ادامه داد: از آنجا که این پزشک، اهل استان فارس است، پلیس استان فارس نیز در این تحقیقات وارد عمل شده و جستجو همچنان ادامه دارد. رییس پلیس آگاهی خوزستان درباره خواستگار قبلی این پزشک جوان که پیش از ناپدید شدن او خودکشی کرده است، گفت: پیش از این اتفاق، این دو نفر دیدار کرده بودند. خودکشی خواستگار وی و همچنین دیده شدن خودروی این فرد در حوالی اهواز نیز صحت دارد.

خواجوی اظهار کرد: تا پایان تحقیقات و کسب نتیجه قطعی در این زمینه، به هیچ گونه اخبار و مطالبی که درباره این مساله در فضای مجازی و بدون منبع موثق منتشر می​شود، نباید استناد کرد. همچنین هر اطلاعاتی غیر از این مطالبی که اکنون ذکر شد، به نقل پلیس منتشر شود، صحت ندارد.

به گزارش ایسنا، فرزانه ب رزیدنت سال آخر بیمارستان رازی اهواز، دوم اردیبهشت سال جاری ناپدید شد. این موضوع در شرایطی اتفاق افتاد که همکاران وی برای جویا شدن از علت غیبتش در یک آزمون علمی، با وی تماس گرفتند ولی پاسخی دریافت نکردند که با طولانی شدن غیبت او مراتب به پلیس مبنی بر ناپدید شدن فرزانه گزارش شد.

در سرکشی پلیس به اتاق محل اسکان دکتر بیمارستان رازی، غذای دست‌نخورده روز قبل و کلیه لوازم شخصی وی یافت شد. پس از اطلاع به خانواده این پزشک ناپدید شده، تلاش‌های پلیس برای یافتن او آغاز شد ولی با گذشت ۳۴ روز از این حادثه، هنوز اثری از فرزانه نیست.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.