خیابان خرداد اهواز غرق شد!

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: برخورد یک دستگاه لودر با خط اصلی انتقال آب آشامیدنی در انتهای خیابان خرداد در منطقه کیانپارس اهواز سبب رها شدن صدها هزار متر مکعب آب در خیابان های اطراف شد.

این حادثه زمانی رخ داد که ماموران شهرداری منطقه دو اهواز حدود ساعت دو بامداد روز پنجشنبه قصد داشتند عملیات اتصال بخش انتهایی خیابان خرداد به بولوار مدرس را انجام دهند که این حادثه سبب توقف این عملیات شد.

شکستگی خط لوله اصلی آب در حین عملیات سبب شد تا هزاران متر مکعب آب خیابان های اطراف رها شود و بر اثر آن آب به بخشی از کارخانه شرکت پارس بلوک که سازنده فوم های ساختمانی است نیز نفوذ کند.

ماموران آب و فاضلاب اهواز پس از چند ساعت تلاش موفق شدند شکستگی خط لوله آب در بخش انتهایی خیابان خرداد را ترمیم کنند.

با این وجود هم اکنون خودروهای عبوری و اهالی منطقه به علت آبگرفتگی برای تردد خود با مشکل رو به هستند چرا که تخلیه و هدایت آب به شبکه فاضلاب با کندی انجام می شود.

ساکنان خیابان خرداد به خبرنگار ایرنا گفتند:شهرداری بدون هماهنگی و اطلاع مردم اقدام به عملیات اتصال خیابان خرداد به بزرگراه مدرس کرده بود ضمن آنکه در این اقدام شتاب زده چندین اصله درخت که در مجاورت این بوستان قرار دارند نیز از بین رفت.

شرکت آب و فاضلاب اهواز نیز اعلام کرد عملیات اتصال خیابان خرداد به بولوار مدرس توسط شهرداری منطقه دو بدون هماهنگی با این شرکت انجام شده است.

بر اثر هدر رفت و شکستگی خط لوله آب و متعاقب آن قطع آب خیابان های اطراف خساراتی به مردم و تاسیسات شرکت آب و فاضلاب وارد شده است.

با وجود پیگیری ، تلاش خبرنگار ایرنا برای گفتگو با روابط عمومی شهرداری کلانشهر اهواز و شهردار منطقه دو اهواز به سرانجام نرسید.

راهنمایی و رانندگی اهواز چند سال پیش به علت تصادف های مرگبار در این منطقه ، ورودی خیابان خرداد به بولوار مدرس را مسدود کرده بود.

– ایرنا

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.